Üye Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Konu Başlıkları
::.. Gizlilik İlkesi
::.. Hakkımızda
::.. Güvenlik İlkeleri
::.. Garanti ve İade Şartları
::.. İletişim Bilgileri
::.. Sıkça Sorulanlar
::.. Müşteri Hizmetleri
::.. Satış Sözleşmesi
::.. Ürünlerimiz
Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız İş Güvenliği Defterlerinde Türkiye`de ilk  tedarikçidir. İnşaatlarda kullanılan Yapı İş Defteri , Şantiye Defteri, Ataşman Defteri ve Yeşil Defter de ürün gruplarımız içerisinde yeralmaktadır.

Hastane ve OSGB lerin ihtiyacı olan; Protokol Defteri, Enjeksiyon Pansuman Kayıt Defteri, Labaratuvar Kayıt Defteri, Teftiş ve Denetim Defteri ve daha bir çok defteri sitemizden bulabilir ve inceleyebilirsiniz.
 

Satışını yaptığımız defterler  denetimlerde iş müfettişlerinin  inceleyeceği defterler olmasından dolayı defterlerin yönetmeliklere uygun olmasına azami gayret göstermekteyiz, bunun için de  işin ehli olan A Sınıfı  İş Güvenliği Uzmanları  ve İş Yeri Hekimleri ile sürekli olarak dirsek temasında bulunmaktayız , yasa ve mevzuatları güncel olarak takip etmekte ve değişikliklerde hemen reaksiyon göstermekteyiz.

Defterlerimizi bu doğrultuda kendimiz tasarlamaktayız. 2010 yılından bu yana 3000 e yakın farklı  müşteriye ulaşma imkanı bulduk,

Defterlerimizi, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına (Peugeot, Ford, BSH, Bosch,Ülker, Toyota, Mengerler , Borusan, Doğuş Oto, THY ve dahası) verdik  ve bu noktada bir çok firmadan olur ve hatta teşekkür aldık.

Bu açıklamaları yapıyoruz ki hassasiyetlerimiz ve olaya bakış açımız anlaşılsın .

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra 0-600 km mesafeye kadar 1 iş günün de, 600 km den uzak mesafelerde ise 2 iş gününde teslim edilir.

Kargo Kapıda nakit ve kredi kartı ile  ödeme hizmetimiz “Mal Bedelli Gönderim” mevcuttur:

Toplu alımlarda ciddi indirimler yapmaktayız